Пропонуємо товари
Пропонуємо товари

за оптовими цінами

Оперативне
Оперативне

нанесення від 1 дня

Великий
Великий

вибір товарів

Безкоштовна
Безкоштовна

розробка макета

Доставка
Доставка

по всій Україні

Якісні
Якісні

товари та послуги

Можливо Вас зацікавить
Останнє з блогу

Сувенірна продукція

Сувенірна продукція – це один із найефективніших інструментів просування, що дозволяє сформувати позитивний імідж організації, а також завжди дає можливість нагадати про себе.

Вручення сувеніра – це найприємніша, адресна, корисна реклама, яка не сприймається як щось нав'язливе та недоречне. Навпаки, подарунки люблять усі, а якщо цей подарунок-сувенір буде ще й корисним у побуті – це чудовий спосіб нагадувати себе щодня без додаткових фінансових вкладень.

Корпоративні та бізнес подарунки – які вони бувають?


Промо-сувеніри: найдешевша сувенірна продукція, яка найчастіше є «витратником» і поширюється на такі заходи, як виставки, конференції та інші масові заходи. До цієї категорії належать пластикові ручки, кепки, блокноти та ін.
Корпоративні подарунки: сувеніри високої якості, які виконують роль іміджевих аксесуарів, що нагадують Вашу компанію. Корпоративна сувенірна продукція може бути дорогою, такі подарунки вручаються з важливих приводів обмеженому колу осіб. Наприклад, це може бути годинник, парасольки, сумки з логотипом, термокухлі, які вручаються співробітникам та клієнтам у день народження компанії.
Бізнес подарунки: ця категорія сувенірів спрямована на створення позитивного образу компанії в очах ключових бізнес-партнерів. На бізнес-подарунках не прийнято заощаджувати, вони повинні справляти по-справжньому сильне враження – наприклад, це може бути набір для письма з гравіюванням або подарунковий набір, пов'язаний із хобі адресата.


Головне, що потрібно враховувати при виборі сувеніра для конкретної події – кому і з якого приводу він вручається. Можливо, це буде розкішний щоденник у палітурці з натуральної шкіри з гравіюванням, брендована електроніка або недорога ручка – все залежить від масштабу події, а також від рівня ділових відносин з адресатом.

Види нанесення логотипу на сувенірну продукцію:

  • тамподрук (для пластику);
  • лазерне гравіювання (для металу, дерева, шкіри);
  • шовкофтрафарет (для тканини, поліетилену);
  • деколь (для скла, кераміки);
  • УФ-друк (для пластику, металу, дерева, скла);
  • вишивка (тканина);
  • тиснення (шкіра, папір);
  • термоперенесення (вироби складної форми).


Ми можемо нанести Ваш логотип на сувенір будь-якої форми та з будь-якого матеріалу – у нашому арсеналі є всі сучасні методи брендування.

Як ми працюємо?


1. Уточнюємо деталі замовлення, з'ясовуємо які сувеніри і з якого приводу Вам потрібні.
2. Підбираємо відповідні варіанти, які відповідатимуть Вашим вимогам.
3. Уточнюємо потрібну кількість сувенірів та підбираємо оптимальну технологію брендування.
4. Створюємо в електронному вигляді макет з логотипом та надсилаємо його Вам на погодження.
5. Отримуємо від Вас підтвердження замовлення та укладаємо договір.
6. За кілька днів Ви отримуєте готовий тираж!


Переваги роботи з нами


Вигода: ми пропонуємо найприємніші ціни на послуги, а для постійних клієнтів та оптових замовників існує спеціальна система лояльності, що забезпечує максимальну вигоду.
Великий вибір: ми працюємо з будь-якою сувенірною продукцією та будь-якими технологіями нанесення логотипів. Найпопулярніші сувеніри - ручки, футболки, кепки, кухлі, парасольки, брелоки, блокноти, сумки для конференцій, електроніка, термоси.
Оперативність: Ваше замовлення буде виконано в найстисліші терміни. Всі вироби брендуються на власному виробництві, це забезпечує максимальну оперативність при ідеальній якості.
Індивідуальний підхід: при роботі з кожним замовленням ми враховуємо всі умови та Ваші побажання – призначення сувеніру, його форму та матеріал, тираж, методи нанесення, наявний бюджет та ін.


Як замовити рекламно-сувенірну продукцію в Києві?


Зателефонуйте нам, надішліть заявку через сайт або замовте зворотній дзвінок – і ми самі передзвонимо Вам найближчим часом.