Кепки з логотипом – модний, стильний, ефектний аксесуар

Маркетологи всього світу впевнені, що використовувати кепку з нанесенням рекламних цілей — геніальна ідея. Бренди всесвітньовідомих компаній невипадково роблять на головних уборах. Адже вони відразу впадають у вічі і створюють позитивне враження. Якщо і ви хочете, підвищити статус своєї компанії, зробити її більш впізнаваною та успішною, тоді замовлення кепок з нанесенням – найкращий варіант. Такий головний убір можна використовувати не лише як доповнення до корпоративного одягу співробітника, а й як промопродукцію, сувенір після проведення виставки.


З якою метою і для чого використовується кепки з логотипом


Кепки - це не просто головний убір, а універсальний аксесуар, який використовується в різних цілях. Наприклад:
• Під час проведення презентацій, рекламних акцій, виставок. І тут співробітників треба як позначити, а й виділити. Деякі обмежуються бейджем, але фірмова кепка з логотипом підійде якнайкраще.
• Як подарунок партнерам та клієнтам. Презенти завжди приємно отримувати. Кепку з нанесенням можна використовувати як як сувенір, а й як пасивну рекламу. Людина, яка її носитиме, сама того не помічаючи, рекламуватиме вашу компанію, популярність та імідж вашої компанії підвищуватиметься, а значить попит і рівень клієнтів зросте.
• Додатковий елемент для уніформи співробітника. Фірмовий одяг використовується у найрізноманітніших сферах: у торгівлі, у громадському харчуванні, у рекламі. Якщо співробітник стоїть за прилавком, то перше, на що зверне увагу клієнт, — на його голову. Нанесення буде помітнішим, якщо буде зроблено в контрастному кольорі по відношенню до основи.
На нашому сайті представлено величезну кількість кепок і бейсболок. Всі вони відрізняються не тільки за формою та розміром, але й за кольоровою гамою, матеріалом. Для нанесення використовуємо перевірені технології, що дозволяють отримати якісне нанесення, яке не зітреться з часом використання.

кепки під нанесення блог


Яку проблему вирішують кепки із нанесенням


Кепки брендовані логотипом вашої компанії допоможуть зробити вашу компанію популярнішою. Ви зможете продемонструвати оточуючим свій корпоративний стиль. Символіка, яка завжди на увазі – найкраща реклама. Замовивши партію кепок із нанесенням, ви одночасно зможете виділити своїх співробітників серед інших, запустіть довговічну та ефективну рекламу, вирішите питання з промо чи корпоративним подарунком.