Промо ручка - реклама, яка завжди на увазі


Менеджери з досвідом давно зрозуміли, що використання рекламно-сувенірної продукції та бізнес подарунків допомагають залучити споживачів, звернути увагу нової аудиторії до свого бренду, підвищити його впізнаваність та збільшити продаж. Ручка - канцелярська приналежність, яка потрібна скрізь і завжди. Товари іменитих брендів, виконані з дорогих матеріалів, прийнято дарувати керівникам, чиновникам, діловим партнерам. Як промо подарунок можна використовувати більш прості та лаконічні моделі. Як роздатковий матеріал на промо виставках і акціях використовують найбільш бюджетні варіанти ручок. Проте рекламне просування бренду та його популярності можна досягти незалежно від вартості партії ручок.


Ручка з нанесенням – найпопулярніший промо подарунок


Брендована ручка, на якій буде нанесена назва вашої фірми або її логотип – реклама без терміну дії. Своїм оригінальним виглядом вони привертатимуть увагу оточуючих та залучатимуть нових покупців. Їх закуповують насамперед для офісів, магазинів, складів, закладів освіти, для проведення різноманітних заходів як презенти учасникам виставок, семінарів, презентацій, промо акцій.
Перебуваючи на нашому сайті, у вас є можливість замовити партію ручок на будь-який смак і бюджет. Тим самим ви вирішите питання не лише з рекламою та просуванням власного бренду, а й із корпоративними презентами. Всі доступні для замовлення моделі діляться на три розділи:
• Промо. Тут представлений найширший асортимент ручок. Кожна з них може відрізнятися не тільки за дизайном, але матеріалом, кольором, розміром, варіантом нанесення, кольором пасти та механізмом.
• Преміум категорія пропонує ручки відомих брендів. Всі вони відрізняються вищою якістю складання та використанням більш дорогих матеріалів. Ручку з цієї категорії можна подарувати людині, яка обіймає керівну посаду, діловому партнеру, інвестору.
• Еко ручки останнім часом стрімко набирають популярності. Головна їх особливість - використання природних і біорозкладних матеріалів, виготовлення канцелярії з переробленого пластику.
Вибір моделі залежатиме від масштабів компанії та її аудиторії, бюджету та спрямованості.

промо ручки з лого


Переваги ручок із нанесенням


Ручка є у кожному будинку, офісі, на підприємстві, виробництві, державній або комерційній установі. Виріб брендований корпоративною символікою – ефективна та довговічна реклама. Вона завжди на увазі, а значить буде нагадувати оточуючим про вашу компанію, залучати нових клієнтів. Використання якісних матеріалів для складання та нанесення наділило її безстроковим терміном служби. Замовивши партію промо ручок з логотипом один раз, ви вкладете кошти в рекламу та розвиток своєї компанії надовго, зможете підвищити впізнаваність свого бренду та позитивний імідж компанії.