Багаторазова пляшка або фляга - вдалий варіант корпоративного подарунку

Все частіше у людей, які займаються спортом, туристів, мандрівників, батьків з маленькими дітьми можна побачити багаторазову пляшку з водою. На відміну від дешевого пластикового аналога, вона абсолютно безпечна для здоров'я, більш практична і функціональна. Багато виробів комплектуються клапанами для відкриття та пиття за допомогою однієї руки, зручними ручками та кріпленнями. Якщо ви хочете, щоб ваш бренд асоціювали з турботою про навколишніх людей та природу, тоді варто замовити партію пляшок або фляг із логотипом вашої компанії. Такий презент стане у нагоді завжди і скрізь. Незалежно від того, перебуватимете ви на відпочинку, у спортивному залі або в офісі, тара з нанесенням буде ненав'язливо нагадувати про компанію, яка її презентувала.


Переваги замовлення пляшок або фляг із нанесенням


Брендована продукція може знадобитися у різних ситуаціях. Ми пропонуємо вироби найвищої якості, перевірені часом. Кожна з них поєднує кілька переваг:
• Широкий асортимент;
• Доступна цінова політика;
• Якісне нанесення;
• Професійне обслуговування та сервіс.
В основі матеріалу для пляшок та фляг може бути:
• Алюміній – легкий та практичний. Відрізняється тривалим терміном служби та екологічністю.
• Нержавіюча сталь — міцний матеріал, який прослужить довго навіть в умовах підвищеної експлуатації та зносу. Він важчий і дорожчий за алюмінієвий сплав.
• Скло — екологічний матеріал, оскільки використовується повторно перероблена сировина. Замовити можна не лише прозорі, а й кольорові вироби із нього. Нестача може розбитися.
• Тритан – особливий сплав пластику, який відноситься до хімічно інертних поліестерів. Вирізняється високою міцністю, легкістю, термостійкістю. Він витримує умови щоденного використання, не дряпається і б'ється.
Вибираючи пляшку або флягу під нанесення, у вас є можливість вибрати не тільки матеріал основи, але й об'єм, дизайн, палітру кольорів, метод нанесення, наявність ряду додаткових функцій. Таким чином ви підберете такий виріб, який стане доповненням та пасивною рекламою бренду.

пляшки з логотипом

Навіщо потрібно замовляти брендування?


Нанесення логотипу або назви компанії на пляшках та флягах, в першу чергу, потрібне для їх рекламного просування. Так як продукція багаторазова, то і використовуватиметься вона буде не один рік, а значить вклавшись у кошти один раз, ви забезпечите популярність своєму бренду на довгі роки. Пляшка або фляга з корпоративною символікою – ознака статусу та успішності вашої компанії. Її можна використовувати як промо подарунок чи презент на будь-якому корпоративному заході.