Пластикові брелоки з нанесенням - сувенір без терміну придатності

Пластикові брелоки з нанесенням один із найшвидших та найефективніших способів просування вашої компанії. За допомогою логотипу чи напису можна виділити вашу компанію серед інших, залучити нових клієнтів та збільшити потенційний дохід. Маркетологи давно зрозуміли, що друк логотипу на таких простих і зрозумілих предметах, як брелоки, — це не лише ефективна реклама, а й позитивні емоції, які можна дарувати оточуючим щодня.


Особливості та переваги замовлення брелків з логотипом


Пластикові брелоки з нанесенням часто можна зустріти як промо подарунок. Їх дарують на виставках, конференціях, семінарах, як нагадування про подію, що відбувається. Такий сувенір без терміну придатності, щоразу, побачивши його, ви згадуватимете про місце та компанію, яка його презентувала.
Продукція, представлена на нашому сайті, відрізняється високою якістю, оригінальним дизайном та практичністю. На вибір представлені моделі найрізноманітніших форм та розмірів. Ви можете зробити замовлення в залежності від:
• Кольори. Партію брелоків із нанесенням можна замовити з урахуванням корпоративного кольору. Список відтінків представлений широкою палітрою.
• Розмір. Є брелоки стандартної прямокутної форми, є круглі, квадратні та овальні. Поціновувачам нестандартних рішень можемо запропонувати брелок у формі багажної бирки або будиночка.
• Додаткові можливості. Окрім стандартних пластикових брелоків, можемо запропонувати такі, що кріпляться на карабін. Брелоки-рулетки, брелоки-ліхтарики та брелоки-відкривалки.
• Доступна цінова політика.
Незважаючи на пластикову основу, елемент кріплення металевий і дуже міцний. Так що за практичність та високу міцність ви можете не переживати. Як метод нанесення можна вибрати УФ-друк, тамподрук або лазерне гравіювання.


Пластиковий брелок з нанесенням – вигідний рекламний інструмент.


Пластиковий брелок із нанесенням можна замовити на корпоративну виставку чи промо акцію. Його можна використовувати як презент або роздатковий матеріал. Такий подарунок дозволить підвищити статус та впізнаваність вашої компанії. Він вигідний тим, що за роки збереже свою початкову новизну. Вклавшись у брендування один раз, ви зможете надовго привернути увагу існуючих та нових клієнтів. Брелок буде служити нагадуванням про вашу компанію щоразу, коли його бачитимуть оточуючі.