Термокухлі з логотипом — універсальний спосіб просування бізнесу.

Від сучасного ритму життя люди хочуть не лише комфортності, а й мобільності. Любителям побалувати себе ароматною кавою або чаєм далеко від дому на допомогу прийдуть термокухлі. Окрім своєї практичності, виріб відрізняється презентабельним зовнішнім виглядом. Невипадково солідні компанії віддають перевагу термогурткам при виборі предмета для нанесення логотипу або напису. Брендований подарунок стане у нагоді як під час роботи, так і на відпочинку, він завжди на увазі, а значить пасивна реклама вашої компанії працюватиме 24/7.

термокружки з логотипом
Сфера використання, різновиди, переваги

Термокухлі завоювали визнання за рахунок практичності. Ними зручно користуватися не лише вдома, на вулиці, а й на діловій зустрічі. Вироби із логотипом піднімають корпоративний дух. Стильно та ефектно оформлені, вони будуть кидатися в очі стільки разів, скільки ви підноситимете кухоль до рота. Відповідний варіант можна вибрати за:
• Об'єму;
• Матеріалу;
• Кольори;
• Формі.
Від зазначених вище критеріїв залежатиме нанесення. Лазерне гравіювання можливе на металевих термокухлях. Вона зберігає новизну та привабливість довгі роки, незалежно від інтенсивності використання. Шовкотрафарет, як і УФ-друк застосовуються, коли необхідно створити малюнок або напис із кількох кольорів. Тампонний друк – найбільш бюджетний варіант нанесення. Однак цей вид не менш ефектно виглядає і стійкий до стирання.
Незалежно від дизайну, термокухоль з нанесенням стане виграшним рекламним ходом компанії. Сфера її використання безмежна. Наприклад:
• Як подарунок колегам на корпоративні свята;
• Презента бізнес партнерам;
• Проведення зустрічей поза офісом;
• Організації тимбілдингу;
• Коли потрібно наголосити на корпоративному стилі в офісі.


Термокухлі з нанесенням: за чи проти?

Досвідчені рекламники знають, чим частіше логотип компанії з'являється перед очима, тим більше потенційних клієнтів у неї стає. Термокухоль з логотипом - універсальний посуд, який завжди на увазі. Нею користуються всі верстви населення та підходить вона для будь-яких напоїв. Крім очевидної вигоди у вигляді систематичної пасивної реклами, компанія, яка замовила нанесення на термокухлях, може вирішити питання з подарунком на виставках, акціях і ярмарках. Такий виріб приємно дарувати та отримувати!