Парасолька з нанесенням – престижний подарунок для солідних людей

Парасольку не можна назвати найпопулярнішим рекламним продуктом, адже використовується вона переважно в дощову погоду. Проте отримати такий подарунок завжди приємно, особливо коли на ньому логотип знайомої вам компанії. Такий презент говорить про статність і престиж компанії. Його можна подарувати партнеру компанії або співробітнику, вручити переможцю рекламної акції, використовувати як нагороду за проходження семінару, конференції, тренінгу.


У яких ситуаціях дарують парасольки з лого та їх різновиди

Перше, де використовуються парасольки з нанесенням — це корпоративний подарунок. Напередодні професійного чи корпоративного свята вам необхідно подбати про своїх співробітників. Брендована парасолька - корисний і нетривіальний подарунок, який буде оцінений високо.
Друге – під час проведення промо акцій чи розіграшів. За допомогою такого нестандартного подарунка можна залучити нових клієнтів та заслужити довіру у існуючих.
Ми пропонуємо широкий асортимент парасольок, які підходять під будь-яку подію. До них відносяться:
• Парасолі тростини. Напівавтоматичні або автоматичні моделі, які виглядають дуже стильно та елегантно. Підходять для офісних та ділових заходів;
• Складні моделі. Славляться своєю компактністю та надійністю. Вони не займуть багато місця, розмістяться навіть у жіночій сумці.
• Оригінальні. До них можна віднести парасольки навиворіт або з принтом усередині купола.
Всі парасольки представлені в різних кольорах. З усього різноманіття ви можете підібрати такий, що найбільше підійде під вашу корпоративну символіку. Нанесення корпоративної символіки, як правило, робимо на куполі. Доступний спосіб: шовкотрафарет або термоперенесення.


Основні функції парасольки з нанесенням

Брендований подарунок здатний одночасно виконати кілька функцій:
1. підніме настрій дарувальнику, адже отримувати презенти завжди приємно;
2. здивує незвичайним вибором та смаком;
3. виділить вашу компанію з-поміж інших і зробить подію незабутньою.
Не менш важливо і те, що парасолька з лого буде пасивною рекламою, нагадуватиме про послуги вашої компанії оточуючим, а також надійно захистить у разі негоди. Люди не купують парасольки щороку, на відміну іншої рекламної продукції. Отже, обравши правильний товар під нанесення один раз, ви забезпечите рекламу своєї компанії на довгі роки.