Лазерне гравіювання

Щоб виділити презент або сувенір, корпоративну продукцію, нанесіть на виріб напис за допомогою лазерного гравіювання. Цю послугу виконають вам майстри нашої компанії.

Що таке лазерне гравіювання

Лазерним гравіюванням називають спосіб нанесення напису, малюнка або орнаменту із застосуванням сфокусованого лазерного променя. Часто цим терміном позначають саме зображення на виробі. Зверніть увагу, що при цьому способі нанесення напису літери та зображення мають певний рельєф.

Обладнання та вмілі руки майстрів, що є у розпорядженні нашої компанії, дозволяють виконувати високоточне гравіювання у важкодоступних місцях. Щоб нанести найпростіший напис або зображення на корпоративний подарунок, сувенірну продукцію, майстру потрібно всього кілька секунд.

лазерне гравіювання

Види лазерного гравіювання

Звертаючись до нас, ви можете вибрати вид гравіювання. Залежно від встановлених параметрів лазера вона може бути темною або світлою.

Говорячи про переваги лазерного гравіювання, не можна не відзначити:

  • замовлення нанесення від 1 шт;
  • Створений у такий спосіб акуратний пам'ятний напис дійсно зберігається на віки;
  • Вартість послуги невисока.

Гравіювання за допомогою лазерного променя наносять на різноманітні гладкі поверхні виробів з металу, дерева, шкіри та пластику, скла.

Замовте прямо зараз нанесення логотипу або будь-якого іншого зображення, пам'ятного напису, зателефонувавши нам або залишивши заявку на сайті компанії. Важко з вибором? Наші спеціалісти підготують макет, узгодять його з вами і виконають замовлення у встановлений термін.

Послуга доступна по всій Україні.