Навіщо замовляти футболки з логотипом

Футболка з логотипом компанії – це чудовий сувенір, який виручить за будь-яких обставин. Наприклад, терміново знадобився символічний подарунок, щоб виявити увагу, але не хочеться дарувати «чергові» цукерки чи алкоголь – брендована футболка буде дуже доречною.

Тому варто тримати під рукою стратегічний запас футболок для подібних випадків, щоб можна було будь-якої миті порадувати візитера приємним та корисним презентом.

На відміну від багатьох корпоративних подарунків (типу настінних календарів або годинників), футболки точно стануть у нагоді «в господарстві» і будуть використовуватися.

Навіть якщо футболка з логотипом носитиметься тільки вдома, на дачі або в інших неформальних обставинах - це все одно дуже здорово, Ваш логотип завжди буде на увазі у багатьох людей. А якщо футболка ще й якісна, Ви отримуєте саму довговічну та ненав'язливу рекламу, яка постійно нагадуватиме про Вас.

Крім, власне, сувенірного використання, футболки з нанесенням можна (і потрібно) використовувати як частину маркетингового пулу компанії на різноманітних заходах – виставках, виїзних корпоративах та ін.

як вибрати футболки з логотипом

Як логотип наноситься на футболку?

Футболки на замовлення з логотипом виготовляються із трикотажу, до складу якого входить бавовна та поліестер (пропорції можуть бути різними).

Бавовна робить футболку приємною на дотик і зручною в носінні, а поліестер надає їй міцність і зносостійкість.

При виборі складу футболки слід зважати на те, що міцність нанесення логотипу – не найголовніший фактор. Набагато важливіше, щоб людина, яка отримала сувенір у подарунок, взагалі захотіла одягнути цю футболку на себе. Тому на якості тканини не варто економити, нехай вона буде найкращою, яку Ви можете собі дозволити – у довгостроковій перспективі це точно окупиться.

Методи нанесення логотипу

  • Прямий трафаретний друк: один із найбільш затребуваних методів, які застосовуються для будь-яких тиражів футболок – від кількох десятків до сотень тисяч. Зображення може бути як однотонним, і повнокольоровим.
  • Сублімація: застосовується для нанесення логотипу на світлі тканини із високим вмістом поліестеру. Зображення спочатку наноситься на спеціальний папір, а потім на тканину за допомогою термопреса.
  • Цифровий друк: ця технологія використовується для друку невеликих тиражів футболок із логотипом. Попередньо виріб обробляється спеціальним складом, щоб забезпечити рівне нанесення та закріплення зображення на футболці.
  • Флексографія: забезпечує високу якість зображення, при цьому воно виходить дуже зносостійким. Логотип не злізе з пакета навіть при агресивній експлуатації, він залишиться яскравим і чітким. Зображення може бути різнобарвним – це допоможе вигідно виділитись серед конкурентів.