З якою метою замовляють ручки з логотипом

Проведення промо-акцій з пам'ятними сувенірами може забезпечити вашу організацію безліччю нових клієнтів та допомогти завоювати повагу бізнес-партнерів.

Ручки з логотипом – один із найдоступніших способів популяризації бренду. Адже саме ручкою ділова людина користується щодня і нанесений на неї напис обов'язково залишає слід у підсвідомості. Такий сувенір може бути вручений співробітникам компанії, її партнерам чи клієнтам. Головне, ретельно вибирати виробника сувенірів з логотипом, адже за якістю їх виконання та оформлення, про вашу компанію може скластися те чи інше враження.

ruchki s logo

Способи нанесення логотипів на ручки

Ручки можуть бути виготовлені із якісного пластику або металу. Пропонуються також промо-ручки, корпуси яких виготовлені з натуральної деревини та інших екологічно безпечних матеріалів. Нанесення логотипу може здійснюватися різними методами:

  • Друк;
  • лазерне гравіювання;
  • повнокольоровий друк та інші.

Найбільш популярні ручки – пластикові. Вони недорогі, а якщо замовити ручки з логотипом великим тиражем, то коштуватимуть вони дешево. При цьому є можливість вибору кольору виробів із широкої колірної гами. Стильні ручки з логотипом з металу найчастіше подають у подарунок високопоставленим клієнтам або бізнес-партнерам.

Чим ще корисні сувеніри з логотипом на замовлення

Використання з рекламною метою ручок з логотипом – простий, але ефективний спосіб просування бренду. Сьогодні такі сувеніри є практично в кожної організації, що поважає себе, і тому є безліч причин. В офісах великих компаній прийнято використовувати канцелярію, виконану в єдиному кольорі та корпоративному стилі, а ручка – один із щоденно необхідних кожному предметів.

Замовлення компанії ручок з логотипом є, до того ж, досить бюджетним способом реклами. І, як показує практика, стильну та зручну у застосуванні ручку людина використовує до того моменту, поки в ній не закінчиться стрижень. І весь цей час ненав'язлива реклама – нанесений на ручку логотип вашої фірми працюватиме на вас!