Вибір подарунка до Нового Року

Напередодні Нового року кожен із нас замислюється про вибір Новорічного подарунка. Для правильного вибору необхідно визначити аудиторію, кому вона буде адресована. Якщо Ви вибираєте подарунок для колег по роботі або партнерів, то він має бути переважно стриманим і діловим. Доповнивши сувенір логотипом своєї компанії Ви зробите його унікальним, а це буде додатковим плюсом до іміджу вашої компанії.

Команда професійних менеджерів компанії ProGifts завжди готова допомогти Вам у виборі подарунків та сувенірів. У нашому каталозі знайдете товари від найкращих виробників Європи та Китаю. Ми знаходимося у постійному творчому пошуку останніх новинок та тенденцій ринку. Тому завжди готові запропонувати Вам як інноваційні сувеніри – новинки ринку, так і класичні сувеніри – що мають популярність не один рік.

Класичними сувенірами під нанесення логотипу багато років є: чашки, щоденники, набори дорогих ручок, термоси та термокухлі. Кожен із цих сувенірів має на увазі увагу та практичність. Наприклад, посуд з логотипом компанії, чи це керамічна чашка чи термос , залишають себе лише позитивні емоції, т.к. Ви, презентуючи цей сувенір, передаєте частинку тепла та турботи Вашої компанії співробітнику чи партнеру.

Яскравим прикладом інноваційних подарунків можуть бути: Power bank (універсальний зарядний пристрій), флешки, аудіо колонки, навушники, підставки під мобільні пристрої та багато інших гаджетів. На всі ці корисні, сучасній людині пристрої можуть нанести логотип або фірмовий слоган. Якщо Ви хочете піти ще далі і бути попереду всієї планети, то можна виконати їх корпус у Вашому індивідуальному дизайні (у вигляді логотипу компанії або продукту). Подавши такий подарунок, Ви робите вигідну інвестицію в імідж компанії, яка, поза всяким сумнівом, не залишиться поза увагою.

Крім описаних вище сувенірів, існує безліч інших, не менш яскравих та оригінальних подарунків. Ви можете зупинити свій вибір на такій сувенірній продукції, як: новорічні кулі з логотипом, набори свічок до святкового столу, теплі пледи з логотипом, цукерки з індивідуальним дизайном та багато інших. Безперечно, вдалий вибір новорічного сувеніра може значно покращити ставлення до компанії та збільшити лояльність партнерів, а в деяких випадках вивести їх на зовсім новий рівень.

Замовляючи сувенірну продукцію з логотипом до Нового Року в компанії ProGifts , Ви отримуєте не тільки якісну консультацію та позитивні емоції від покупки, але й безперечно високу якість подарунків, які радуватимуть Ваших колег та партнерів не один рік.

Новорічні корпоративні подарунки з лого

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід