Флешки - практичний та корисний подарунок

Флеш-накопичувач — універсальний пристрій, який використовують для запису будь-якого виду інформації. Невеликий інформаційний носій настільки сподобався користувачам, що став практичним та доречним корпоративним презентом.

Кожна компанія самостійно вибирає модель та обсяг пам'яті залежно від подальшого призначення. А умови в яких використовуватиметься цей пристрій безпосередньо впливають на форму і матеріал з якого виготовлений корпус.

Зовнішня оболонка флешки має значення при виборі типу друку, з допомогою якого наноситься зображення і текст пристрій. Наприклад, гравіювання може наноситися на моделі з металу та дерева, а для пластикових та акрилових корпусів застосовують тамподрук та уф-друк.

нанесення на флешки

Корпоративний подарунок: 5 вагомих переваг флеш-накопичувачів

Розберемося, чому саме флешка, невеликий пристрій стане ефективним подарунком:

  1. Універсальний презент для жінок та чоловіків, різного віку та соціального становища, що працюють у різних галузях.
  2. Це нейтральний презент, без особистісних відмінностей та фінансових зобов'язань.
  3. Практичний подарунок, який може використовуватися не лише з робітників, а й з особистих питань.
  4. Потрібний подарунок. Найчастіше необхідність перекинути інформацію на зовнішній накопичувач або дублювати файли виникає в невідповідний момент. І, можливо, саме ця флешка з логотипом стане рятівною для чиєїсь кар'єри чи якогось проекту.
  5. Здатна підняти настрій стильним та оригінальним дизайном.

Для кого підійде?

Замовивши серію флешок з логотипом в одній формі і стилі, компанія отримає практичний сувенір, що запам'ятовується. Такі флеш-носії стануть корпоративним презентом для колективу, а також бізнес-партнерів, і навіть клієнтів компанії.

За умови, що флешка буде в тематичному дизайні або у формі логотипу компанії, організація-замовник зможе створити настрій, а також подарувати адресатам милі презенти для будь-якого заходу.

Такий подарунок залишить найкращі спогади про святкування, а яскравий логотип бренду допоможе запам'ятати клієнту, партнеру чи колезі, з ким ця радість пов'язана.