Чашки з логотипом: з користю для себе та інших

Чашки з Вашим логотипом – функціональний та приємний сувенір, який стане вам у нагоді в рамках проведення акцій, презентацій або святкування важливих подій у житті компанії. Вони можуть стати ефективним і водночас ненав'язливим інструментом реклами.

Їх не закинуть у дальній кут столу, бо вони практичні. А також такі чашки виручать вас, коли потрібно підготувати хороші корпоративні подарунки колегам, партнерам або клієнтам, маючи скромний бюджет.

chashka s logo

Чи варто замовляти брендовані чашки?

Чашки з логотипом є чудовим носієм корпоративного стилю. Вони підвищують впізнаваність бренду та створюють позитивне враження про компанію. Що нанести на чашку – вирішувати вам. Це може бути лише логотип, або емблема у поєднанні з гаслом, або картинка з мотиваційним змістом.

Чашки можуть бути виготовлені з будь-якого матеріалу – порцеляна, кераміка, скло. Нанесення логотипу на таку продукцію здійснюється різними методами:

  • Деколь – технологія, яка ґрунтується на використанні високотемпературних неорганічних фарб. Нанесені в такий спосіб картинки та логотипи не бояться механічних пошкоджень, витримують хімічну дію, зберігають яскравість дуже тривалий термін.
  • Шовкотрафаретний друк. Дозволяє наносити картинку у певних місцях на плоскі та циліндричні поверхні. У роботі використовується трафарет, через який пропускають фарбу.
  • Повнокольоровий (сублімаційний) друк – дозволяє всього за 15-20 хвилин нанести яскраве зображення на кухоль. Користується попитом, коли потрібно підготувати подарунок якнайшвидше.
  • Термодрук. Цікаве рішення, яке дозволяє готовому виробу змінювати колір під впливом гарячого напою.

Чашки розрізняються за кольором (білі, металік, золото), об'ємом (кавові, чайні), наявністю зовнішнього та внутрішнього оздоблення, а також дизайном – можуть мати додаткові декоративні елементи на ручках.

На що здатні чашки із нанесенням?

Все ще сумніваєтеся, замовити чи ні? Ось вам 3 ключові причини на користь придбання таких виробів:

  • Чашка з логотипом стане в нагоді завжди. Цей предмет не перестає бути актуальним. Всі люди люблять розслабитися за чашкою кави або чаю в обідню перерву.
  • Такий бізнес-сувенір завжди здатний здивувати. Це гарний простір для креативу, а також спосіб увічнити певну дату чи подію.
  • Це приємна ненастирлива реклама, яка працює на вас усі 24 години.

Таким чином, це відносно дешеве та ефективне рішення гідно заявити про себе, зробити приємне колезі або просто виявити турботу про близьку людину неординарним способом!